Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Dumbo (2D/dubbing)

„Dumbo” to aktorska adaptacja ukochanej przez widzów animacji Disneya. Jest to poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń, oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność. Właściciel podupadającego cyrku (Danny DeVito) zatrudnia byłego artystę, Holta Farriera (Colin Farrell) do opieki nad nowonarodzonym słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu. Kiedy jednak okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk zaczyna odnosić niezwykłe sukcesy. Bohaterowie na swojej drodze spotykają rzutkiego przedsiębiorcę V.A. Vandevere'a (Michael Keaton), który chce uczynić słonia główną atrakcją niesamowitego parku rozrywki o nazwie Dreamland. Dumbo odnosi tam spektakularne sukcesy, występując u boku zjawiskowej mistrzyni akrobacji, Colette Marchant (Eva Green). Sielanka trwa to do czasu, kiedy Holt odkrywa, że pod magiczną powłoką Dreamlandu kryją się mroczne sekrety.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 kwietnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
23 kwietnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
24 kwietnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
24 kwietnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
25 kwietnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
25 kwietnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
26 kwietnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
26 kwietnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 kwietnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 kwietnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 kwietnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 kwietnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 kwietnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
30 kwietnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Fuga (2D/dubbing)

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 kwietnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY

KINO NIECZYNNE

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 kwietnia 00:00 Świdnik, Kino Lot
22 kwietnia 00:00 Świdnik, Kino Lot

Koncert Jana Kondraka pt. "Wesoły Ataman"

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na nowy program Jana Kondraka „Wesoły Ataman”.

To koncert, w którym nie zabraknie humoru i satyry. Znajdują się w nim głównie te utwory, które ukształtowały wizerunek sceniczny artysty. Chodzi między innymi o piosenki takie jak „Ataman”, „Piosenka w samą porę”, czy „Za nic do dodania”.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 czerwca 19:00 Świdnik, CK - sala kameralna
BILETY

Koncert zespołu Sopranissimo

To trzy śpiewaczki operowe, które swój wielki talent, pracowitość oraz umiejętności potrafiły połączyć w wyjątkowy muzyczny koktajl – urody, wspólnej pasji i harmonii. W październiku 2018 roku Sopranissimo zostało uhonorowane statuetką Super Wiktoria w kategorii „Odkrycie Muzyczne Roku”. Repertuar artystek jest bardzo szeroki, począwszy od przebojów muzyki operowej,

operetkowej, musicalowej, filmowej aż do popularnych piosenek lat 20-30 i współczesnych

w niezwykłych aranżacjach. Podczas koncertu tercetowi towarzyszyć będzie kameralna orkiestra.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 maja 19:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Paweł Domagała

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie.

[https://paweldomagala.pl]

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 maja 20:00 Świdnik, Kino Lot
brak biletów

Powrót (2D)

Powrót – poruszający, ważny społecznie dramat oparty na prawdziwych wydarzeniach z debiutantką Sandrą Drzymalską w roli głównej, porusza problem wykluczenia przez najbliższych i hipokryzji religijnej.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 kwietnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Przedstawienie "Bajkowa Fiesta" w wykonaniu artystów Teatru Kultureska

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
03 czerwca 12:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Przemytnik (2D/napisy)

Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-kilkuletni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 kwietnia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 kwietnia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 kwietnia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 kwietnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
30 kwietnia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Vice (2D/napisy)

Historia Dicka Cheneya, człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 kwietnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Zabawa zabawa (2D)

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 kwietnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY