Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

"Śpiąca Królewna" w wykonaniu Świdnickiego Zespołu Baletowego

Świdnicki Zespół Baletowy zaprasza na spektakl baletowy w oparciu o bajkę Śpiąca Królewna. Jest to historia opowiadająca o uroku rzuconym przez złą wróżkę na córkę królewskiej pary. W przedstawieniu nie zabraknie pięknych obrazów tanecznych do muzyki Piotra Czajkowskiego. Nasi młodzi tancerze zaprezentują swoje umiejętności w choreografii Beaty Kamińskiej zarówno w układach zbiorowych, duetach jak i partiach solowych. Serdecznie zapraszamy na jednoaktową klasyczną opowieść.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
10 lutego 10:00 Świdnik, Kino Lot
12 lutego 10:00 Świdnik, Kino Lot

Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości

Grajkowie Przyszłości, to nowy, dalekosiężny projekt, a jednocześnie wielka świąteczna orkiestra Czesława Mozila z udziałem dzieci ze szkół muzycznych, w którym każdy mały grajek „gra pierwsze skrzypce”. Czesław Mozil do wspólnego muzykowania zaprosił dzieci także ze Świdnika

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
30 stycznia 19:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

d:Amore-muzyczna podróż śladami miłości

„d:Amore – muzyczna podróż śladami miłości ” to spektakl nie tylko dla zakochanych, bo też nie jest to widowisko jedynie o miłości. To także historia o wierze w siebie, w swoje marzenia, o chęci wydostania się z ciasnych reguł.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 lutego 19:00 Świdnik, CK - sala kameralna
BILETY

DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Robert Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami. W wyprawie towarzyszyć mu będzie młoda, pewna siebie uczennica (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwa gorylica, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego słonia oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
31 stycznia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Gorący temat (2D/napisy)

Historia kobiet,które przeciwstawiły się toksycznej atmosferze w słynnej sieci informacyjnej...

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 stycznia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Koncert Ireny Santor - Diamentowy Jubileusz pt. "Śpiewam, czyli jestem".

Koncert Ireny Santor - Diamentowy Jubileusz pt. "Śpiewam, czyli jestem".

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 lutego 18:00 Świdnik, Kino Lot
brak biletów

Koncert Limboski

Limboski czyli właściwie Michał Augustyniak – polski muzyk związany z Krakowem, przede wszystkim piosenkarz i gitarzysta, autor tekstów, dwukrotnie nominowany do Fryderyków. Członek grup Limbo i Naked Mind.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
17 kwietnia 19:00 Świdnik, CK - sala kameralna
BILETY

koncert Moniki Kowalczyk "Te Twoje sukienki tour"

Monika Kowalczyk, wokalistka i aktorka Teatru Puk-Puk, po raz kolejny zaskoczyła słuchaczy. Świdniczanka wydała niedawno singiel „Te Twoje sukienki”.
Nowy materiał artystki został wydany przez wytwórnię płytową MTJ, w ramach nagrody specjalnej przyznanej podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów w Warszawie.
Singiel „Te Twoje sukienki” to moc pozytywnych myśli i zastrzyk energii na szare, jesienne dni.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 lutego 19:00 Świdnik, CK - sala kameralna
BILETY

Koty (2D/napisy)

Laureat Oscara® Tom Hooper („Les Misérables. Nędznicy”, „Dziewczyna z portretu”, „Jak zostać królem”) przedstawia zapierającą dech w piersiach filmową wersję kultowego musicalu Andrew Lloyda Webbera. W filmie zobaczymy m.in.: Jamesa Cordena, Judi Dench, Jasona Derulo, Idrisa Elbę, Jennifer Hudson, Iana McKellena, Taylor Swift oraz Rebel Wilson, a także główną solistkę Royal Ballet – Franceskę Hayward w jej ekranowym debiucie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 stycznia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
25 stycznia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
26 stycznia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 stycznia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 stycznia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 stycznia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
30 stycznia 12:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Mayday (2D)

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 stycznia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Młody renifer Alex (2D/dubbing)

Zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę, ośnieżone lasy i majestatyczne szczyty fiordów. Przedstawia jego przyjaciół i naturalnych wrogów: lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewną psotną łasicę. A ponadto pokazuje, jak pod opieką kochającej mamy Alex dorasta i uczy się trudnej sztuki przetrwania. Wszystko po to, by z młodego renifera stać się ważnym i pełnoprawnym członkiem stada. Idealnym kandydatem do zaprzęgu Świętego Mikołaja!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Psy 3. W imię zasad (2D)

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 stycznia 12:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
23 stycznia 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
24 stycznia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
25 stycznia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
26 stycznia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 stycznia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 stycznia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 stycznia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Tajni i Fajni (2D/dubbing)

„Tajni i fajni” to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 stycznia 10:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
24 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
25 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
26 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 stycznia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
30 stycznia 10:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Urwis (2D/dubbing)

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 stycznia 09:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY