Repertuar

Furioza (2D/oryginalny)

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 października 20:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
23 października 20:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
24 października 20:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
25 października 20:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
26 października 20:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
27 października 20:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
28 października 20:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet

KINO NIECZYNNE

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
01 listopada 00:00 Świdnik, Kino Lot

Ostatni pojedynek (2D/napisy)

Opowieść o zdradzie i zemście rozgrywająca się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 października 19:15 Świdnik, Kino Lot kup bilet
30 października 19:15 Świdnik, Kino Lot kup bilet
31 października 19:15 Świdnik, Kino Lot kup bilet

Rodzina Addamsów 2 (2D/dubbing)

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
30 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
31 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet

WILK NA 100% (2D/dubbing)

Freddy Lupin ma prawie trzynaście lat i jest dziedzicem znamienitego rodu wilkołaków. Tak, tak, wilkołaki żyją wśród nas! Za dnia wyglądają jak ludzie, ale nocami zmieniają się w wilki. Freddy właśnie w dniu swoich trzynastych urodzin po raz pierwszy ma przejść przemianę i stanąć na czele swojej watahy. Jego ojciec też był kiedyś wodzem, ale poległ w obronie słabszych. Magiczna przemiana nie dokonuje się tak, jak to sobie Freddy wymarzył. Zamiast przybrać postać potężnego, budzącego respekt wilka, chłopak zmienia się w uroczego białego pudelka o różowej grzywce. W tej sytuacji, zamiast wodzem staje się pośmiewiskiem, a zaraz potem bezdomnym psem ściganym przez łowców bezpańskich zwierząt i pewnego szalonego mściciela. Freddy wciąż ma jednak serce wilka i nie zamierza się poddać. Z pomocą swojej nowej przyjaciółki, suczki Batty i całej czworonożnej ulicznej ferajny, Freddy Lupin udowodni, że nawet mały biały pudelek może być stuprocentowym wilkiem, jeśli tylko ma odwagę, rozum i krąg zaufanych przyjaciół.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 października 15:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
23 października 15:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
24 października 15:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
25 października 15:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
27 października 15:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
28 października 15:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet

Żeby nie było śladów (2D/oryginalny)

Film opowiadająca o kulisach jednej z najsłynniejszych i najbardziej dramatycznych zbrodni stanu wojennego popełnionej w maju 1983 roku. Zatrzymanie i pobicie przez funkcjonariuszy ZOMO warszawskiego maturzysty – Grzegorza Przemyka zapoczątkowało społeczne protesty, ale też skłoniło komunistyczny aparat represji do wdrożenia wielkiej mistyfikacji. To opowieść o zbrodni bez kary, ale przede wszystkim o totalitarnej władzy, która nie cofnie się przed niczym – nawet najbardziej absurdalnym kłamstwem – aby osiągnąć swój cel.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
23 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
24 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
25 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
26 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
27 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet
28 października 17:00 Świdnik, Kino Lot kup bilet