Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (2D)

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
29 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
30 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
01 października 12:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET

Jak najdalej stąd (2D)

Ola to zbuntowana nastolatka, która marzy o własnym samochodzie i większej życiowej samodzielności. Niespodziewane i tragiczne wiadomości z Irlandii, gdzie od lat pracuje jej ojciec, sprawiają, że wyrusza sama w daleką podróż. Los przeznacza jej nie lada wyzwanie – w imieniu rodziny ma sprowadzić ciało zmarłego do Polski.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 września 19:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
29 września 19:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
30 września 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET

Jak zostać gwiazdą (2D)

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 października 17:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
03 października 17:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
04 października 17:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
05 października 17:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
06 października 17:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
07 października 17:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
08 października 17:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
10 października 19:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
11 października 19:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
12 października 19:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
13 października 19:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
14 października 19:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
15 października 19:30 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET

Pinokio (2D/dubbing)

Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
10 października 17:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
11 października 17:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
12 października 17:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
13 października 17:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
14 października 17:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
15 października 17:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET

Skandal. Ewenement Molesty (2D)

Ursynowskie blokowiska, w połowie lat 90-tych. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakładają Mistic Molesta jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości. Wtedy nie wiedzą jeszcze, że ich muzyka odmieni polską scenę hip - hopową a oni sami staną się głosem młodego pokolenia. Póki co plan jest prosty: składać rymy, kleić bity i… dobrze się bawić. Nagrywają pierwszą płytę „Skandal” - chuligański rap w ich wykonaniu trafia na póki sklepowe i od razu staje się hitem! Molesty słuchali wszyscy a ich teksty stały się dla młodych ludzi wyznacznikiem wartości moralnych. Zdolne dzieciaki dorosły a ich drogi się rozeszły. Jak teraz dają sobie radę na muzycznym rynku i w życiu? Co pozostało z dawnych ideałów? Czy wiedzieli, że tak będzie? Ten film to wehikuł czasu, który przenosi nas do lat, gdzie wszystko było proste a kumple byli jak rodzina.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 października 19:40 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
03 października 19:40 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
04 października 19:40 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
05 października 19:40 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
06 października 19:40 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
07 października 19:40 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
08 października 19:40 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET

Spektakl teatralny "Kłamstwo" w reż.Wojciecha Malajkata

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Autor wie sporo o związkach damsko-męskich. To niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... kłamstwa.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 października 17:15 Świdnik, Kino Lot
brak biletów
20 października 19:00 Świdnik, Kino Lot

Tarapaty 2 (2D)

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 września 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
29 września 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
30 września 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
01 października 10:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
02 października 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
03 października 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
04 października 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
05 października 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
06 października 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
07 października 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
08 października 15:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET

Waleczne rybki (2D/dubbing)

Film animowany w polskiej wersji językowej.
Dzielna papugoryba Alex przez całe życie marzył o zostaniu super bohaterem. Niespodziewanie dostaje swoją szansę, gdy w pobliży jego rafy koralowej pojawia się tajemnicza czarna substancja. Aleks i jego dzielni kumple –konik morski Christin i rozdymka ED podejmują decyzję o opuszczeniu rafy by stawić czoła zagrożeniu i ocalić swój dom.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
03 października 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
04 października 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
05 października 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
06 października 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
07 października 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
08 października 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET

Wojtyła.Śledztwo (2D/napisy)

Nikt nie był fotografowany, nagrywany czy filmowany tak często jak on. Nikt wcześniej nie spotkał się z przeszło miliardem ludzi... Karol Wojtyła to prawdopodobnie najbardziej publiczna postać w historii. Czy możliwe jest, by powszechnej świadomości umknęło coś, co kryje się za jego publicznym wizerunkiem? José María Zavala, reżyser głośnej Tajemnicy Ojca Pio, ma osobiste powody, by zmierzyć się tym razem z wielką postacią papieża Polaka. W 1981 roku – o czym dowiadujemy się z filmu – jego ojciec poświęcił życie za Jana Pawła II... Zavala w zaskakujący i oryginalny sposób podchodzi do życia Karola Wojtyły. Tam, gdzie wszyscy biografowie kończą swoje dzieła – w momencie śmierci bohatera – on rozpoczyna jeszcze ciekawszą opowieść.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 września 14:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
30 września 19:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET