Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

2. A NA JUTRO TORT U JANA

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
30 grudnia 18:00 Świdnik, CK - sala kameralna
BILETY

4. KONCERT ZESPOŁU SMOLASTY*

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 lutego 20:00 Świdnik, CK - sala kameralna
BILETY

5. KONCERT ANI WYSZKONI*

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 lutego 19:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Grinch (2D/dubbing)

Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures – komedia animowana „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu.

Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia.

Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja.

Tymczasem gdzieś w Ktosiowie Cindy-Lou, wraz z gangiem swych przyjaciół, planuje schwytać św. Mikołaja, by podziękować mu za pomoc jej zapracowanej samotnej matce. I tak niecny plan Grincha oraz dziękczynne zamiary Cindy-Lou kolidują ze sobą. Czy Cindy-Lou uda się spotkać św. Mikołaja? Czy Grinchowi uda się uciszyć gwarne świąteczne Ktosiowo?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 grudnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
16 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
17 grudnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
17 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
18 grudnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
18 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
19 grudnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
19 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
20 grudnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
20 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
21 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
22 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
23 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

KINO NIECZYNNE (napisy)

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
25 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
26 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot

Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D/dubbing)

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 grudnia 15:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 grudnia 15:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
30 grudnia 15:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
31 grudnia 13:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Narodziny gwiazdy (2D/napisy)

Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine'a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Wtedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę, Ally (Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sukces. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
17 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
18 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
19 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
20 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
21 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
22 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
23 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Pech to nie grzech (2D)

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 grudnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
27 grudnia 19:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 grudnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
28 grudnia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 grudnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
29 grudnia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
30 grudnia 17:15 Świdnik, Kino Lot
BILETY
30 grudnia 19:30 Świdnik, Kino Lot
BILETY
31 grudnia 15:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY
31 grudnia 17:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY

Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski według Jacka Cygana: Zaklinał drogę na rozstajach, gdzie przydrożny Chrystus stał, pił za błędy na górze, nie tańczył na ulicach, śpiewał z Jędrkiem o babach i już sam o pustce po Natalii. Wierzył w jawę, choć czasami rozmawiał z ciemnością. Z beznadziei złej podnosił ludzi, mówił im: wznieś serce nad zło! Czasem wydaje mu się , że siedzi w dziecinnym pociągu jadącym przez kraj krzyży i chleba, a konduktor mówi mu: kupisz tutaj prawo na lewo. Wtedy myśli: byle nie do Warszawy i wysiada gdzieś w polu. Idzie sobie mrucząc: Może zbyt kochałem życie? Ale przecież życie jest nowelą, więc na pytanie-Jak się żyje? Odpowiada niezmiennie: śpiewająco! Ostatnio nie może spać. Za młody na sen włóczy się nocami z księźycem i dzięki temu... ten księźyc nie jest sam! Razem dziwią się, że brąz może być tak piękny. Rano wraca do córki i mówi: -Widzisz Marto, dziś są Twoje urodziny. Wybacz, źe nie śpiewam sto lat, ale cóż, Z moim głosem, lepiej nie. Strach pomyśleć, co by było, gdyby miał ładny głos! Wybudował dom nad jeziorem, by mieć dach, pod który mogliby się schować jego przyjaciele, gdy im będzie źle. Bo chociaż najlepsze dopiero przed nami, to warto wypić za błędy na dole, by ich było mniej w nowym wieku. Więc póki co, rozdaje dary losu tym, którzy chcą go słuchać. Chce im powiedzieć, że najważniejsze jest to coś, co sprawia, jaki człowiek jest!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 stycznia 19:00 Świdnik, Kino Lot
BILETY