Wydarzenia

Zamówienie

Świdnik AIR FESTIVAL

 Świdnik

 Lotnisko trawiaste
 

 09.06.2018

 14:00

 Ceny biletów

 5, 10, 100 zł

W dniach 9-10 czerwca 2018 r. odbędą się na terenie naszego miasta Pokazy Lotnicze „Świdnik AIR FESTIVAL”, wpisane w oficjalny kalendarz imprez „100 wydarzeń na 100-lecie Polskiego Lotnictwa Wojskowego”, którymi pragniemy uczcić 100-lecie Polskiego Lotnictwa Wojskowego.

W trakcie imprezy zaplanowano łącznie 600 minut pokazów wykonywanych przez 20 grup i pilotów. W Świdniku będzie można podziwiać m.in. pokazy Flying Bulls Aerobatics Team, Grupy Akrobacyjnej Żelazny, Artura Kielaka, 3AT3 Formation Flying Team, Zespołu 57-my, Zespołu Celfast, Łukasza Czepieli i Marii Muś oraz skoczków spadochronowych. Na świdnickim niebie pojawią się również maszyny wytwarzane w WSK PZL-Świdnik S.A.: W-3 Sokół, SW-4 oraz legendarny Mi-2.

Szczegółowy program: http://air-festival.swidnik.pl/strefa-widza/program/

Pokazom towarzyszyć będzie wystawa statyczna sprzętu lotniczego i wojskowego, zabytkowe śmigłowce SM-1 i SM-2, które zapoczątkowały ponad 60-letnią przygodę Świdnika z branżą śmigłowcową oraz animacje dla dzieci, lunapark, stoiska handlowe i gastronomiczne.

BILETY VIP: To miejsce dla wymagających widzów, którzy chcą celebrować podniebne widowisko w wyjątkowych warunkach. Strefa Gości VIP jest to elegancko urządzona przestrzeń z dobrą widocznością, z dostępem do cateringu i możliwością spotkania z pilotami. To miejsce, w którym można poczuć lotniczy klimat we wspaniałym wydaniu.

Rozwiń

Bilety ulgowe5 zł za jeden dzień. Osoby uprawnione: uczniowie i studenci, emeryci, renciści, „Zasłużeni dla Świdnika”, honorowi dawcy krwi, posiadacze odznaczenia Amicus Civitatis oraz posiadacze świdnickiej karty „Rodzinka 3+” i karty „Mieszkam w Świdniku, kupuję w Świdniku”. W tej samej cenie bilety grupowe (min. 10 osób).

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 9104

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł 0,00 zł
ulgowe 5,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Bilety VIP, wolne miejsca: 24

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 100,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł